Dezinfekce na ruce Anti-COVID 1litr

Dezinfekce na ruce Anti-COVID 1litr
Klikni na obrázek pro větší náhled
Prodej tohoto výrobku pozastaven z důvodu ukončení prodeje nebo jeho momentálního vyprodání
  • Výrobce: Severochema
  • Kód výrobku: Anti-COVID-1l
  • Množstevní jednotka (MJ): ks

DOPRODEJ - kapalný přípravek k hygienické dezinfekci nejen rukou Anti-COVID. Účinný proti bakteriím, virům a plísním. Nebarví. Nezapáchá. Pouze pro vnější použití na zdravou kůži. Možné použít i k dezinfekci předmětů a ploch (kliky, klíče, nákupní vozíky, toalety a další). Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO. Mechanický rozprašovač pro snadnější aplikaci součástí balení. Balení: 1 litr.

Dezinfekce na ruce Anti-Covid je dezinfekční přípravek osobní hygieny a je primárně určený pro dezinfekci rukou. Biocidní přípravek typ PT1. Obsahuje účinné látky ethanol a peroxid vodíku.

Přípravek ničí

Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Použití Anti-Covid dezinfekce na ruce

Kapalný přípravek k hygienické dezinfekci rukou. Účinný proti bakteriím, virům, plísním. Pouze pro vnější použití na zdravou kůži. Přípravku použijte dostatečné množství (2 × 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích. Zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně.

Opatření ke zmírnění rizika k danému způsobu použití

Zabraňte zasažení očí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm a horkými povrchy. Nekuřte. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nevhodný pro děti do 3 let věku.

Bezpečnostní upozornění

GHS02 - hořlavé látky
GHS07 - dráždivé látky

Název dokumentuVelikost
Bezpečnostní list188,55 KB Stáhnout

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam
Doprava zdarma

pro objednávky nad 5000 Kč

Zboží skladem zítra u vás

při objednávce do 12:00

Široký sortiment rukavic

úklidových, pracovních, zdravotnických

Aktivní poradenství

s výběrem a zákaznický servis