Možnosti dopravy a platby

 

Druh dopravy Cena při objednávce
do 5000 Kč
Cena při objednávce
nad 5000 Kč
Osobní odběr (Liberec) ZDARMA ZDARMA
GEIS 109 Kč ZDARMA
GEIS Point 109 Kč ZDARMA
PPL 109 Kč ZDARMA
PPL Parcelshop 109 Kč ZDARMA
IN TIME 109 Kč ZDARMA
IN TIME výdejní místo 109 Kč ZDARMA
Druh platby Cena při objednávce
do 5000 Kč
Cena při objednávce
nad 5000 Kč
Převodem předem ZDARMA
ZDARMA
Dobírka 40 Kč 40 Kč
Hotově (pouze při osobním odběru) ZDARMA
ZDARMA

 

Osobní odběr s platbou v hotovosti

Osobní odběr je možný zdarma po předchozí telefonické domluvě (+420 604 885 526) na adrese firmy: 

ADAM, Jeronýmova 569/22a, Liberec 7 (vedle hotelu ARENA).

Otevírací doba: PO - PÁ: 8 - 14 hod.

PPL

PPL rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a prodejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. 

On-line sledování balíku PPL

GEIS

GEIS rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Síť Geis Point má aktuálně již téměř 500 výdejních míst v ČR a neustále roste. Balík, který Vám veze Geis, můžete kdykoliv přesměrovat na Vámi zvolené výdejní místo Geis Point.

On-line sledování balíku GEIS

IN TIME

IN TIME rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Síť výdejních míst má aktuálně již téměř 200 výdejních míst v ČR a neustále roste. Balík, který Vám veze IN TIME, můžete kdykoliv prostřednictvím sms nebo email avíza přesměrovat na Vámi zvolené výdejní místo IN TIME.

On-line sledování balíku IN TIME

Doprava zdarma

pro objednávky nad 5000 Kč

Zboží skladem zítra u vás

při objednávce do 12:00

Široký sortiment rukavic

úklidových, pracovních, zdravotnických

Aktivní poradenství

s výběrem a zákaznický servis