Možnosti dopravy a platby

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni omezit způsoby dopravy a platby. Jakmile to bude možné, opět Vám nabídneme možnosti v plném rozsahu. Děkujeme Vám za pochopení.

 

Druh dopravy Cena při objednávce
do 5000 Kč
Cena při objednávce
nad 5000 Kč
Osobní odběr (Liberec) ZDARMA ZDARMA
GEIS 109 Kč ZDARMA
GEIS Point 79 Kč ZDARMA
PPL 109 Kč ZDARMA
PPL Parcelshop 99 Kč ZDARMA
IN TIME 109 Kč ZDARMA
Česká pošta 170 Kč 170 Kč
Druh platby Cena při objednávce
do 5000 Kč
Cena při objednávce
nad 5000 Kč
Převodem předem ZDARMA
ZDARMA
Dobírka 40 Kč 40 Kč
Hotově (pouze při osobním odběru) ZDARMA
ZDARMA

 

Osobní odběr s platbou v hotovosti

Osobní odběr je možný zdarma po předchozí telefonické domluvě (+420 604 885 526) na adrese firmy: 

ADAM, Jeronýmova 569/22a, Liberec 7 (vedle hotelu ARENA).

Otevírací doba: PO - PÁ: 8 - 14 hod.

PPL

PPL rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a prodejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. 

On-line sledování balíku PPL

GEIS

GEIS rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Síť Geis Point má aktuálně již téměř 500 výdejních míst v ČR a neustále roste. Balík, který Vám veze Geis, můžete kdykoliv přesměrovat na Vámi zvolené výdejní místo Geis Point.

On-line sledování balíku GEIS

IN TIME

IN TIME rozváží zásilky maximálně do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00 - 18:00. Pokud Vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Síť výdejních míst má aktuálně již téměř 200 výdejních míst v ČR a neustále roste. Balík, který Vám veze IN TIME, můžete kdykoliv prostřednictvím sms nebo email avíza přesměrovat na Vámi zvolené výdejní místo IN TIME.

On-line sledování balíku IN TIME

Česká pošta

Zboží odesíláme vždy doporučeně. Česká pošta se vždy snaží doručit zásilku do 2 pracovních dní. Zásilku je možné sledovat v systému T&T od podání do dodání. Pokud Vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, ponechá vám výzvu v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště. Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženou. Můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den. Pokud si zásilku nevyzvednete do 15 kalendářních dnů, je automaticky vrácena zpět odesílateli.

On-line sledování balíku České pošty

Doprava zdarma

pro objednávky nad 5000 Kč

Zboží skladem zítra u vás

při objednávce do 12:00

Široký sortiment rukavic

úklidových, pracovních, zdravotnických

Aktivní poradenství

s výběrem a zákaznický servis