Způsoby doručení a platby

Způsoby doručení a platby

Druh dopravy Druh platby Cena při objednávce
do 3000 Kč
Cena při objednávce
nad 3000 Kč
Osobní odběr (Liberec) Převodem předem zdarma zdarma
PPL Převodem předem 99 Kč zdarma
Dobírka 139 Kč 40 Kč
GEIS Převodem předem 99 Kč zdarma
Dobírka 139 Kč 40 Kč
Česká pošta Převodem předem 170 Kč 170 Kč
Dobírka 200 Kč 200 Kč

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný zdarma po předchozí telefonické domluvě na adrese firmy: 

ADAM, Jeronýmova 569/22a, Liberec 7 (vedle hotelu ARENA).

Otevírací doba: PO - PÁ: 8 - 14 hod.

V současné době neumožňujeme platbu v hotovosti při převzetí objednaného zboží, osobní odběr zboží je možný pouze po platbě předem na bankovní účet.

PPL

PPL rozváží zboží až do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00-18:00. Pokud vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

On-line sledování balíku PPL

GEIS

GEIS rozváží zboží až do váhy 30 kg, ve všední dny 8:00-18:00. Pokud vás řidič nezastihne na místě určení při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou je telefonický kontakt, případně sms, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

On-line sledování balíku GEIS

Česká pošta

Doporučený balík. Spolehlivá služba České pošty. Zásilku je možné sledovat v systému T&T od podání do dodání. Pokud vás doručovatel nezastihne na místě určení na první pokus, ponechá vám upozornění v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, upozorní vás výzvou na uložení zásilky na poště. Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu. Můžete požádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den. Pokud si zásilku nevyzvednete do 15 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

On-line sledování balíku České pošty